Vse o vsem
Pozdravljeni na Vse o Vsem forumu. Ta forum je namenjen prostemu pogovuru o vsakodnevnih rečeh.Vsa vprašanja nam lahko zastaviš preko e-maila help@vov-forum.co.cc

Join the forum, it's quick and easy

Vse o vsem
Pozdravljeni na Vse o Vsem forumu. Ta forum je namenjen prostemu pogovuru o vsakodnevnih rečeh.Vsa vprašanja nam lahko zastaviš preko e-maila help@vov-forum.co.cc
Vse o vsem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vse o Blogu

2 posters

Go down

Vse o Blogu Empty Vse o Blogu

Objavlja by medo jr.^^ Tor Dec 22, 2009 3:52 pm

no.1
Če želiš imeti svoj blog napiši v to temo da bi ga rad imel(izpolneš podatke spodaj)
no.2
Objavljati moraš najmanj 1x na tri dni.
no.3
Blog se po 5 dneh ne objavljanja premakne v arhiv. Če v 10 dneh potem ne dobim na PM nobenega pojasnila zakaj ni objavljal in če lahko dobi nazaj blog, se blog izbriše in ga ne morete več imeti.
no.4
Če vam blog izbrišemo lahko nov blog odprete šele po 30 dneh.
no.5
Bloga na žalost ne smejo imeti člani, ki spammajo (rank: spammer).
no.6
Blog imajo lahko le člani, ki imajo več kot 15 postov (od ranka junior member naprej.)
no.7
V blogu lahko pišeš o tem kako je potekal tvoj dan oz. kaj si doživel ali pa pišeš kaj čisto drugega.
no.8
Če se prijaviš za blog dobiš podforum, kjer za vsako novo objavo(blogersko objavo) odpreš novo temo. Ostali posti v temi so komentarji ostalih članov.

Če želiš imeti blog, kopiraj kodo spodaj in izpolni.
Koda:
Ime tvoje bloga:
O čem boš pisal:
Boš redno pisal:
Zakaj bi imel svoj blog:
medo jr.^^
medo jr.^^
Vse o Blogu Admin9

Število prispevkov : 735
Join date : 12/05/2009
Kraj : v sloveniji

Nazaj na vrh Go down

Vse o Blogu Empty Re: Vse o Blogu

Objavlja by kulko Sob Apr 24, 2010 3:25 pm

Ime tvoje bloga: Janov dnevni blog
O čem boš pisal: Recimo, kaj se je dogajalo pri meni in kaj sem videl.
Boš redno pisal: Ja.
Zakaj bi imel svoj blog: Zato, ker se mi zdi, da nekatere zanima življenje mene(sem prejel danes sporočilo, da če bi imel blog).
kulko
kulko
Junior member
Junior member

Število prispevkov : 39
Join date : 07/12/2009
Age : 23

http://adamicjan.tk

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu